BU TARZ BENİM 19 KASIM KİM NE GİYDİ KİMLER YILDIZ ALDI - BU TARZ BENİM 19 KASIM KIYAFETLERİ

19 KASIM BU TARZ BENİM KİM NE GİYDİ...
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Son günlerin bir numaralı yarışma programı olan Bu Tarz Benim tüm hızı ve heyecanı ile devam ediyor. Hafta içi hergün Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşan bu tarz benim yarışması oldukça ilgi görmeye deva ediyor. Birbirinden güzel yarışmacıların yarıştığı ve kendilerine yakışanı seçip giydikleri Bu Tarz Benim yarışmasında her gün neredeyse bir olay ve bir kavga oluyor. Hemen hemen her gün bir yarışmacı ağlıyor artık. 

Bu Tarz Benim yarışmasının jüri koltuğunda İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez gibi dallarında başarılı isimler oturmaktadır. Bu tarz benim yarışmasının her bölümünde farklı farklı kıyafetler giyen yarışmacılar, jüri karşısına geçerek hem jüriden, hemde arkadaşlarından yorumlar alıyorlar. Jüriden olumlu sözler alan ve Tarzsın dedikleri yarışmacılar yıldız almaya çalışıyorlar. Bu Tarz Benimde Cumartesi günleri ise eleme oluyor ve bir yarışmacı eleniyor. 

Bu Tarz Benim yarışmasında her gün giyilen kıyafetler hanımlar tarafından ilgi ile takip edilmektedir. Sizlere her gün bu tarz benim yarışmasında kimin hangi kıyafeti giydiğinin bilgisini paylaşıyoruz. Bu yazımızda ise Bu Tarz Benimde 19 Kasımda kim ne giydi ve 19 Kasım bu tarz benimde kimler yıldız aldı, kim hangi kıyafeti giydi gibi merak edilenleri sizler için derledik.

Bu Tarz Benim 19 Kasımda Kim Ne giydi?
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
İşte 19 Kasım Çarşamba Bu Tarz Benim Kıyafetleri

19 Kasım Bu Tarz Benim Ayşenur Balcı Kıyafetleri: Siyah mini elbise ile sahneye çıktı. YILDIZ aldı.

19 Kasım Bu Tarz Benim Ezgi Baylar Kıyafetleri: Siyah trençkot, siyah mini elbise, bordo çizme, borco çanta ile geldi.Yıldız alamadı.


19 Kasım Bu Tarz Benim Gizem Güler Kıyafetleri: Pembe mini elbise, gümüş stiletto ayakkabı.Yıldız alamadı. 


19 Kasım Bu Tarz Benim Tuğçe Ergişi Kıyafetleri: Siyah tulum, siyah çanta ile sahneye çıktı.YILDIZ aldı.


19 Kasım Bu Tarz Benim Özlem Özden Kıyafetleri: sarı gri yeşil desenli mini elbise, siyah deri yelek,siyah çanta, siyah buti ayakkabı ile sahneye çıktı. Jürnin beğendiği yarışmacı YILDIZ aldı. 


19 Kasım Bu Tarz Benim Aycan-Nurcan Şencan Kıyafetleri: 

19 Kasım Bu Tarz Benim Ayşegül Melisa Doğan Kıyafetleri: Mor hırka, beyaz tişört, siyah tayt pantolon, siyah bot, siyah çanra ile ekrana geldi. Ayşegül yıldız alamadı.


BU TARZ BENİM ÖYKÜ SERTER KİMDİR>>>

bu tarz benim yarışması, bu tarz benim, bu tarz benim yarışmacıları, bu tarz benim 19 kasım, bu tarz benim kim ne giydi, bu tarz benim 19 kasımdaki kıyafetler, bu tarz benimde 19 kasımda kim yıldız aldı, bu tarz benim yıldız alanlar, bu tarz benim ayşegül ne giydi, bu tarz benim 19 kasım nur ne giydi, bu tarz benim 19 kasım özlem ne giydi, bu tarz benim bugün kim ne giydi, bu tarz benimde giyilen kıyafetler, ivana sert, 19 kasım ivana sert kıyafeti, ıvana sert resimleri, ıvana sert ne giydi, bu tarz benim 19 kasım çarşamba günü kıyafetleri, bu tarz benimde çarşamba günü kim ne giydi, 19 kasım bu tarz benim kimler yıldız aldı, 19 kasımda nur gizem özlem yıldız aldı mı, bu tarz benimde bugün yıldız alanlar kimler, 19 kasımda ayşegülün giydiği kıyafetler, 19 kasım çarşamba günü gizemin giydiği elbiseler

Etiketler: , , , , , , , , , , .

Yorum Yaz