BU TARZ BENİMDE 31 EKİM KİM NE GİYDİ KİMLER YILDIZ ALDI - BU TARZ BENİM 31 EKİM KIYAFETLERİ

31 EKİM BU TARZ BENİM KİM NE GİYDİ...
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Son günlerin bir numaralı yarışma programı olan Bu Tarz Benim tüm hızı ve heyecanı ile devam ediyor. Hafta içi hergün Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşan bu tarz benim yarışması oldukça ilgi görmeye deva ediyor. Birbirinden güzel yarışmacıların yarıştığı ve kendilerine yakışanı seçip giydikleri Bu Tarz Benim yarışmasında her gün neredeyse bir olay ve bir kavga oluyor. Hemen hemen her gün bir yarışmacı ağlıyor artık. 

Bu Tarz Benim yarışmasının jüri koltuğunda İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez gibi dallarında başarılı isimler oturmaktadır. Bu tarz benim yarışmasının her bölümünde farklı farklı kıyafetler giyen yarışmacılar, jüri karşısına geçerek hem jüriden, hemde arkadaşlarından yorumlar alıyorlar. Jüriden olumlu sözler alan ve Tarzsın dedikleri yarışmacılar yıldız almaya çalışıyorlar. Bu Tarz Benimde Cumartesi günleri ise eleme oluyor ve bir yarışmacı eleniyor. Geçtiğimiz günlerde bu tarz benim yarışmasına yeni katılan 2 yarışmacı oldu. Roza Şake ve Meltem Keklik isimli yeni yarışmacılarda bir anda kendilerini kavgaların arasında buldular. 

Bu Tarz Benim yarışmasında her gün giyilen kıyafetler hanımlar tarafından ilgi ile takip edilmektedir. Sizlere her gün bu tarz benim yarışmasında kimin hangi kıyafeti giydiğinin bilgisini paylaşıyoruz. Bu yazımızda ise Bu Tarz Benimde 31 Ekimde kim ne giydi ve 31 ekim bu tarz benimde kimler yıldız aldı, kim hangi kıyafeti giydi gibi merak edilenleri sizler için derledik.

Bu Tarz Benim 31 Ekimde Kim Ne giydi?
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
İşte 31 Ekim Bu Tarz Benim Kıyafetleri

31 Ekim Bu Tarz Benim Roza Şake Kıyafetleri: Beyaz gömlek, beyaz ceket, beyaz pantolon ve sahneye çıktı ve YILDIZ aldı. 

31 Ekim Bu Tarz Benim Meltem Keklik Kıyafetleri: Kırmızı kazak, siyah deri mini etek, büyük zincir kolye, siyah çanta ve siyah bot ile jüri karşısına çıktı. Jürinin beğendiği yarışmascı YILDIZ aldı.

31 Ekim Bu Tarz Benim Tuğçe Ergişi Kıyafetleri: Tuğçe Ergişi, kırmızı etek, siyah bluz, bej trençkot siyah bot ve kırmızı çanta ile ekrana geldi. YILDIZ aldı. 

31 Ekim Bu Tarz Benim Ezgi Baylar Kıyafetleri: Pudra pembesi elbise, mor pelerin, pudra pembesi ayakkabı ve gri çanta ile ekrana çıktı ve YILDIZ aldı.

31 Ekim Bu Tarz Benim Gizem Güler Kıyafetleri: Gelinlik üst parçasından oluşan straplez büstiyer, siyah balık etek, siyah çanta ile jüri karşısına çıktı. Nur Yerlitaş beğenmese de YILDIZ alabildi.

31 Ekim Bu Tarz Benim Özlem Özden Kıyafetleri: Özlem Özden bugün siyah boğazlı elbise, deri ceket, siyah çizme ve siyah çanta ile ekrana geldi ve YILDIZ aldı.

31 Ekim Bu Tarz Benim Nur Bozar Kıyafetleri: Nur bozar bugün sarı sırt dekolteli uzun elbise, mavi çanta vemavi küpe ile sahneye çıktı. YILDIZ aldı. 

31 Ekim Bu Tarz Benim Aycan-Nurcan Şencan Kıyafetleri: Nurcan Şencan dantelli siyah bluz, bordo pantolon, Aycan ise siyah mini elbise ile jüri karşısına çıktı. 

31 Ekim Bu Tarz Benim Ayşegül Melisa Doğan Kıyafetleri: 


1 KASIM BU TARZ BENİM KİM ELENDİ>>>


 


bu tarz benim yarışması, bu tarz benim, bu tarz benim yarışmacıları, bu tarz benim 31 ekim, bu tarz benim kim ne giydi, bu tarz benim 31 ekimdeki kıyafetler, bu tarz benimde 31 ekimde kim yıldız aldı, bu tarz benim yıldız alanlar, bu tarz benim ayşegül ne giydi, bu tarz benim 31 ekim nur ne giydi, bu tarz benim 31 ekim özlem ne giydi, bu tarz benim bugün kim ne giydi, bu tarz benimde giyilen kıyafetler, ivana sert, 31 ekim ivana sert kıyafeti, ıvana sert resimleri, ıvana sert ne giydi, bu tarz benim 31 ekim cuma günü kıyafetleri, bu tarz benimde cuma günü kim ne giydi, 31 ekim bu tarz benim kimler yıldız aldı, 31 ekimde nur gizem özlem yıldız aldı mı, bu tarz benimde bugün yıldız alanlar kimler, 31 ekimde ayşegülün giydiği kıyafetler, 31 ekim cuma günü gizemin giydiği elbiseler

Etiketler: , , , , , , , , , , .

Yorum Yaz