22 NİSAN GÖNÜLLÜLER SMS SONUÇLARI - ACUNN.COM GÖNÜLLÜLER 22 NİSAN SMS SIRALAMASI

22 NİSAN SMS SONUÇLARI

Birleşme partisi öncesi son hafta ve son oyunlar oynanan survivor all star da bu hafta yine bir kişi adaya veda edecektir. Bilindiği gibi dokunulmazlık oyununu kaybeden takım Gönüllüler takımı olmuştu.
Survivor all star adasından en son giden yarışmacı Ünlüler takımında Merve Oflaz olmuştu. Bu haftaki eleme dokunulmazlığı kaybeden GÖnüllüler takımı arasında yapılacak.

19 Nisan Pazar akşamı dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler ada konseyinde gitmesini istedikleri ismi yazdılar ve yazılan isimlerden en çok Hasan ve Bozok ismi çıktı ve ilk adaylar belli oldu.

Ada konseyinde belirlenen isimin yanı sıra bir de gönüllüler takımında sms oylaması yapıldı ve sms oylaması sonucunda birinci olan kişi ise bu isimlerin karşısına bir isim daha söyleyecek eleme bu 3 isim arasında olacak. Elenmek üzere seçilen 3 isim arasında en az sms oyunu alan kişi adaya veda edecek. Yazımızın devamında Gönüllülerden en çok sms alan kişinin kim olduğu ve adaya kimin veda edeceği hakkındaki bilgileri bulabilirsiniz.


22 NİSAN SURVİVOR ÖZLEM ELENDİ

22 Nisan Çarşamba Gönüllüler SMS Sonuçları
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
22 Nisan Gönüllüler SMS Sonuçları

1- HASAN
2- TURABİ
3- HİLMİCEM
4- BOZOK
5- SAHRA
6- BEGÜM
7- ÖZLEM (Elendi)
8- NADYA

Pazar akşamı Gönüllüler ada konseyinde yazdıkları isimler sonucunda ismi en çok çıkan kişi Bozok ve Hasan oldu. Gönüllüler takımından elenmek üzere ilk aday bu isimler olurken, Çarşamba akşamı ise SMS oylaması sonucunda birinci çıkan kişi bir isim daha söyleyecek ve eleme bu 3 kişi arasında olacaktır.


survivor 22 nisan sms sonuçları, 22 nisan survivor gönüllüler sms sonuçları, gönüllüler 22 nisan oylama sonuçları, 22 nisan çarşamba sms oylamasi, gönüllüler sms siralamasi, 22 nisan survivor all star oylama sonuçları, acunn.com sms sonuclari, acunn.com gönüllüler oylama sonuçları, sörvayvır, sorvivor

Etiketler: , , , , , .

Yorum Yaz