KİRAZ MEVSİMİ 23. BÖLÜM FRAGMANI - KİRAZ MEVSİMİ 23. BÖLÜM 13 ARALIKKİRAZ MEVSİMİ 23. BÖLÜM...
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
son zamanların en çok izlenen ve bir sonraki bölümü sabırsızlıkla beklenen genellikle gençler arasında favori olan Kiraz Mevsimi dizisi büyük izleyici kitlesine sahip olmayı başarmıştır. Kiraz Mevsimi fanları tarafından sosyal medyada da takipçisi olan Kiraz Mevsimi dizisi oyuncuları ile ilgili tüm bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. 

Fox Tv ekranlarının bir numaralı dizisi olan ve büyük ilgi gören Kiraz Mevsimi dizisi tüm hızıyla devam ediyor. Her hafta Cumartesi günleri izleyici ile buluşan Kiraz Mevsimi dizisi 23. bölüm ile 13 Aralıkta da yine izleyenleri ekrana kilitleyecek. 

Kiraz Mevsimi son bölümü olan 22. bölüm yayınlandığında en çok izlenen diziler arasında yerini alan Kiraz Mevsimi bu hafta da aynı başarıyı yakalayacağa benziyor. İzleyenlerin merakla bekledikleri kiraz mevsimi 23. bölüm sabırsızlıkla beklenmektedir. Yoğun ilgi gören Kiraz Mevsimi dizisi oyuncuları arasında yakışıklılığı ile sevilen Serkan Çayoğlu ve güzelliği ile kendine hayran bırakan Özge Gürel dizinin başrol oyuncularıdır. 

Kiraz Mevsiminde Ayaz ve Öykü karakterleri ile birbirlerine aşık çifti canlandıran başarılı oyuncular oldukça beğenilmektedir. Sizlere bu yazımızda kiraz mevsimi 23. bölüm fragmanı, kiraz mevsimi yeni bölüm fragmanı ve kiraz mevsiminde bu hafta neler olacak gibi soruların sorulması ile birlikte Kiraz Mevsimi 23. bölüm hakkında bilgiler vereceğiz.

Kiraz Mevsimi 23. Bölüm Fragmanı...


                      


Kiraz Mevsimi 23. Bölüm Özeti
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Kiraz Mevsimi yeni bölümde neler olacak? Kiraz Mevsimi dizisi 13 Aralık Cumartesi 23. bölüm konusu ve fragmanı

Kız kulesi’ndeki sürpriz gece Ayaz ve Öykü aşkında beklenmedik gelişmelere neden olur. Ayaz eski hayatına dönmek için çabalarken, Öykü herkesten ve her şeyden uzaklaşır. Girdiği bunalım sonucu işinden olma, okulundan atılma tehlikesi yaşayan Öykü’nün kahramanı yine, onun telefonlarına dahi çıkmayan Ayaz olacaktır. Mete, Şeyma’yı baba evine götürür. Ancak bu geri dönüş, özellikle Burcu için beklenmedik sonuçlar doğurur. 


Burcu Emre ile, Sibel de İlker ile bozuşurken; kadınlar bir kız gecesinde, erkekler de bir erkek gecesinde eteklerindeki tüm taşları dökerler. Öykü, Ayaz’ın ona hala aşık olup olmadığını anlamak için, kız gecesinde Sibel’in ona verdiği taktikleri gün boyu uygular. Mete ise Ayaz ve Öykü’yü bütün gün birbirine kenetleyecek bir buluşa imza atar. Bu arada Sibel, Burcu ve Öykü, yan yanayken eve, kimden geldiği belli olmayan özür mesajlı bir çiçek, herkesin kafasını karıştırır. Çiçeği yollayan gizemli kişinin ortaya çıkmasıysa, Öykü’nün hayatını birden bire değiştirecektir.


kiraz mevsimi, kiraz mevsimi dizisi, kiraz mevsimi 23. bölüm, kiraz mevsimi yeni bölüm ne zaman, kiraz mevsimi 23. bölüm fragmanı, kiraz mevsimi yeni bölüm fragmanı, kiraz mevsimi 23. bölümde olacaklar neler, kiraz mevsimi yeni bölümde neler olacak, kiraz mevsimi dizi oyuncuları, kiraz mevsimi ayaz ve öykü sahneleri, kiraz mevsimi öykü ayaz öpüşme sahnesi, kiraz mevsimi bu haftaki bölüm fragmanı, kiraz mevsimi 13 aralık 2014 cumartesi, kiraz mevsimi 23 bölüm fragmanı 13 aralık, serkan çayoğlu, özge gürel, öykü ölüyor mu, öyküyü kim kaçırdı, derin öyküye ne yapacak, derin öyküyü neden kaçırdı, kiraz mevsimi öyküye ne olacak, öykü diziden mi ayrılıyor, kiraz mevsimi derin kim,

Etiketler: , , , , , , , , , .

Yorum Yaz