KARA PARA AŞK DİZİSİ ARDA (AHMET TANSU TAŞANLAR) KİMDİR - AHMET TANSU TAŞANLAR KAÇ YAŞINDA BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

KARA PARA AŞK ARDA KARAKTERİ...
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Ekranların en çok izlenen ve Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Kara Para Aşk tüm heyecanı ile devam etmektedir. Her hafta izleyenleri ekrana kilitleyen sevilen dizi Kara Para Aşk en çok izlenen diziler arasında yerini almaktadır. Geniş hayran kitlesine sahip olan muhteşem dizi kara para aşk bitecek ve ne zaman final yapacak haberlerinin yanı sıra yeni bölümleri ile devam etmektedir. 

Başrollerinde Engin Akyürek, Tuba Büyüküstün, Nabahat Çehre, Deniz Barut, Bestemsu Özdemir, Damla Colbay, Selin Ortaçlı, Saygın Soysal, Ahmet Tansu Taşanlar, İlkin Tüfekçi gibi isimlerin yer aldığı Kara Para Aşk dizisi güçlü oyuncu kadrosu ile de oldukça başarılıdır.

Kara Para Aşk dizi oyuncuları arasında en çok aranan ve beğenilen isimlerden bir tanesi de Ahmet Tansu Taşanlar'dır. Kara Para Aşk dizisinde Arda karakterini canlandıran Ahmet Tansu Taşanlar dizide Ömer'in arkadaşı komiser rolünü canlandırmaktadır. 

Sevilen dizisi Kara Para Aşk dizisindeki her karakter gibi Arda karakterini canlandıran Ahmet Tansu Taşanlar da sevilen oyunculardandır. Kara Para Aşk dizisi Arda kimdir, Ahmet Tansu Taşanlar kimdir, Tansu Taşanlar biyografi bilgileri gibi merak edilen soruların cevaplarını sizler için derledik.

KARA PARA AŞK OYUNCULARI>>>

Kara Para Aşk Dizisi Arda Karakteri Kimdir?

Ahmet Tansu Taşanlar Kimdir
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Kara Para Aşk dizisine Arda karakterini canlandıran Ahmet Tansu Taşanlar 31 Mayıs 1984 yılında Ankara da doğmuştur. Babasının memur olmasından dolayı devamlı tayinler nedeni ile il değiştiren oyuncu İlköğretim ve Lise eğitimlerini farklı şehirlerde tamamlamıştır. 

Başarılı oyuncu Ahmet Tansu Taşanlar 12 yaşındayken yani 1996 yılında Osmangazi Kültür Merkezi’nde tiyatro eğitimine başlamıştır. Genç yaşta tiyatroya başlayan yakışıklı oyuncu 4 yıl boyunca burada eğitim almıştır. 

Yakışıklı oyuncu Ahmet Tansu Taşanlar 2002 yılında ise Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro ana sanat dalında eğitim almaya başlamıştır. 2006 yılında da mezun olmuştur. 

Konservatuvar 3. ve 4. Sınıf öğrencisi iken Konya Devlet Tiyatrosu’nda çalıştı. Mezun olduktan sonra önce bir sene Bursa Devlet Tiyatrosu’nda, bir sene de Ankara Devlet Tiyatrosu’nda çalıştıktan sonra askere giden yakışıklı oyuncu askerliğini Sivas İl Jandarma Asayiş Komando Bölük Komutanlığı’nda tamamlamıştır.

Yalancı Bahar ve Muhteşem Yüzyıl’daki sergilediği başarılı oyunculuk performansı ile de seyircileri adeta ekrana kilitleyen oyuncu yakışıklılığı ile de beğeni toplamaktadır. Kara Para Aşk dizisindeki Arda Çakıl karakterindeki Ahmet Tansu Taşanlar 30 yaşındadır. 1.90 boyundadır. 85- 86 kilo ağırlığındadır. Siyah saçlı ve siyah gözlüdür. 
Bugüne kadar bir çok dizi ve tiyatro oyunlarında rol alan başarılı oyuncunun rol aldığı diziler ve oyunlar aşağıdaki gibidir. 

Rol Aldığı Diziler
Küçük Kadınlar ( Ceyhun ), 
Bir Bulut Olsam ( Salih), 
Kabul Günü ( Şevket ), 
İzmir Çetesi 
Hırçın Kız Kadife’de ( Süleyman )

Rol Aldığı Tiyatro Oyunları
Sonbaharı Beklerken, 
Arkadaş Arıyorum, 
Yunus Dünür, 
Benim Adım, 
Kayıplar, 
Karagöz Gölge Oyunu, 
Sevgili Doktor, 
Siyah Çoraplılar 
Tepegöz 

Ahmet Tansu Taşanlar Resimlerikara para aşk, kara para aşk dizisi, kara para aşk dizisi arda, kara para aşka yeni katılan isim kim, kara para aşk arda, kara para aşk arda karakteri, kara para aşk arda kimdir, kara para aşk dizisindeki arda, kara para aşk dizisi polis arda kimdir, ahmet tansu taşanlar, ahmet tansu taşanlar kimdir, ahmet tansu taşanlar resimleri, ahmet tansu taşanlar kaç yaşındadır, ahmet tansu taşanlar foto galeri, kara para aşk arda kim, kara para aşk dizisindeki arda kimdir kaç yaşındadır, kara para aşk oyuncuları polis arda kim, kara para aşk ömerin arkadaşı arda kim, kara para aşk dizisi arda karakterinin gerçek adı, kara para aşk ardayı kim oynuyor, kara para aşk arda kaç yaşında gerçek adı ne, kara para aşkın ardası,

Etiketler: , , , , , , .

Yorum Yaz