BU TARZ BENİM NAZLI HAMARAT KİMDİR - NAZLI HAMARAT KAÇ YAŞINDA BOYU KİLOSU VE RESİMLERİ

BU TARZ BENİM NAZLI HAMARAT...
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Fenomen olan Bu Tarz Benim yarışması dün yapılan eleme ile bir yarışmacıyı daha elerken, 29 Kasım eleme gecesinde elenen isim, yarışmanın favori ismi gösterilen ve hatta yarışmaya kazanacak olan isim diye sosyal medyada konuşulan Ayşegül Melisa Doğan oldu. Bu Tarz Benimde tüm kavgaların içinde olan Ayşegül Doğan sonunda elendi ve yarışmacılar rahat bir nefes almaya başladı. Artık bu tarz benim birinci sezonunun sonuna yaklaşılmışken büyük finale az bir zaman kaldı. 

Bu Tarz Benim ekibi yeni sezon için hazırlıkları sürdürmeyi devam ediyor. Bu Tarz Benim 2. sezonda yine iddialı ve hırslı yarışmacılar yer almaktadır. Sizlere daha önceki yazımızda bu tarz benim 2. sezon yarışmacılarının kimler olduğunu ve bazı bu tarz benim yarışmacılarının bilgilerini paylaşmıştık. 

Sizlere bu yazımızda ise bu tarz benim 2. sezon yarışmacıları arasında olan ve kendinden emin tavırları ve konuşması ile dikkat çeken Nazlı Hamarat hakkında bilgiler vereceğiz. Bu tarz benim yeni yarışmacıları merak edilemeye devam ediyor. Bu tarz benim Nazlı Hamarat kimdir, Nazlı Hamarat kaç yaşındadır, nerelidir gibi bilgiler yazımızın devamındadır.

BU TARZ BENİM YENİ SEZON YARIŞMACILARI KİMLER>>>

Bu Tarz Benim Nazlı Hamarat Kimdir
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Bu Tarz Benim yarışmasının 2. sezon yarışmacıları arasında olan güzellerden bir tanesi de Nazlı Hamarat isimli güzeldir. Bu Tarz Benim Nazlı Hamarat 26 yaşında ve Bandırma doğumludur. Ege Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon mezunudur. Nazlı Hamarat aynı zamanda sanatçıdır. Daha önce bir albümü olan Nazlı Hamarat'ın yeni albümü de yakında çıkmaya hazırlanmaktadır. 

Nazlı Hamarat diğer yarışmacılarının hiçbirini kendine rakip olarak görmemekte ve tarz olmadıklarını belirtti. Moda ile çok ilgilenen ve dünya markalarını tercih etmektedir. Yarışmacıların kıyafetlerini beğenmeyen, onları eleştiren Nazlı giyim tarzının sosyal medyada çok beğenildiğini ve takipçilerinden olumlu yorumlar aldığını belirtti. 
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Kıyafeti jüri tarafından beğenilmeyen Nazlı'ya jüri üyeleri daha farklı bir kıyafet ile tekrar katılmasını söyledi. Yeniden podyuma çıkan Nazlı kıyafeti ve kısa süredeki değişimi ile jüri üyelerinden Nur Yerlitaş'ı şaşırttı. İddialı giyinmeyi seven Nazlı Hamarat'ın kıyafetini İvana Sert de beğendi. İvana Sert Nazlı Hamarat'ın giyimini çok beğendiğini ifade etti. Kemal Doğulu da Nazlı'nın gözlüklerini beğendiğini belirtti. Kemal Doğulu iddialı tarzı olan Nazlı hakkında olumlu yorum yaptı. Jüri üyeleri Nazlı Hamarat için olumlu yorum yaptı. 3 jüri üyesinde de puan alan Nazlı Hamarat yıldız aldı.

Nazlı Hamarat Resimleribu tarz benim, bu tarz benim yeni yarışmacılar, bu tarz benim yeni katılan yarışmacılar kimler, bu tarz benim 2. sezon yarışmacıları kimler, bu tarz benim ikinci sezon, bu tarz benim yeni sezon yarışmacıları isimleri neler, bu tarz benim yeni yarışmacıların resimleri, bu tarz benim yeni sezon, bu tarz benim yeni sezon ne zaman başlıyor, bu tarz benim nazlı hamarat kimdir, nazlı hamarat kimdir, nazlı hamarat kaç yaşında, nazlı hamarat resimleri, nazlı hamarat kaç yaşında, nazlı hamarat, nazlı hamarat hakkında bilgi, nazlı hamarat nerelidir, nazlı hamarat foto galeri, nazlı hamarat vücut ölçüleri, nazlı hamarat bu tarz benim videoları, nazlı hamarat kıyafetleri, bu tarz benim yeni yarışmacısı nazlı hamarat, nazlı hamarat kimdir kaç yaşında boyu kilosu kaç, nazlı hamarat seksi resimleri, nazlı hamarat albümü, nazlı hamarat şarkıları

Etiketler: , , , , , , .

Yorum Yaz