BU TARZ BENİM AMİLA KURUOĞLU KİMDİR - AMİLA KURUOĞLU KAÇ YAŞINDA BOYU KİLOSU VE RESİMLERİ

BU TARZ BENİM AMİLA KURUOĞLU...
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Bu Tarz Benim yarışmasının 2. sezon yeni yarışmacıları hakkında merak edilen bilgileri ve yarışmacıları tanıtmaya devam ediyoruz. Büyük ilgi gören yarışmanın artık yeni sezonu başlamak üzere ve birbirinden güzel yarışmacılar yer almaktadır.  

Bu tarz benim 2. sezon 30 Kasım Pazar akşamı izleyici karşısında olacak ve birbirinden güzel kızları tanımış olacağız. Bu tarz benim 2. sezon yarışmacıları arasında yine birbirinden iddialı ve güzel kızların yer alması bizlere birinci sezonu aratmayacağa benziyor. Bu tarz benim yeni sezon yarışmacıların tanıtılacağı ve ikinci sezon ilk eleme gecesi olan pazar akşamı yarışmaya konuk jüri olarak Safiye Soyman ve birbirinden güzel şarkılarını seslendirecek olan Soner Sarıkabadayı katılacak. 

Bu Tarz Benim ikinci sezonda jüri üyelerinde değişme olmayacak ve yine jüri üyeleri yine İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal doğulu, Uğurkan Erez olacak. Birbirinden güzel kızların Türkiye'nin tarz kadını olmak ve büyük ödül olan 100 Bin TL'lik ödülü kazanmak için yarışacakları Bu Tarz Benim yeni sezonda bakalım nelere şahit olacağız. Yazımızın devamında bu tarz benim 2. sezon yarışmacıları arasında olan Amila Kuruoğlu hakkında bilgileri bulabilirsiniz. 

BU TARZ BENİM YENİ SEZON YARIŞMACILARI KİMLER>>>

Bu Tarz Benim Amila Kuruoğlu Kimdir
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Bu Tarz Benim yarışmasının 2. sezon yarışmacıları arasında olan güzellerden bir tanesi de Amila Kuruoğlu isimli güzeldir. 

Bu Tarz Benim yarışmasının yeni sezon yarışmacılarından olan Amila Kuruoğlu
19 yaşındadır. Üniversite öğrencisi olan Güzel yarışmacı Amila Kuruoğlu rahatına düşkün, çok fazla para harcamasını sevmiyor. 

Ucuz alışveriş yapmayı seven Almila Kuruoğlu Arkadaşlarının da kendisinden fikir istediğini belirtiyor. Yarışma ortamını sevmiş ve devam etmek istiyor. Almila Kuruoğlu 175 cm boyunda. Amila Kuruoğşu 36 beden. Almila Kuruoğlu 56 kilo.

Amila Kuruoğlu'nun İlk Programda Aldığı Puanlar

Kemal Doğulu 5 Puan
Uğurkan Erez 5 Puan
Nur Yerlitaş 4 Puan
Safiye Soyman 4 Puan
İvana Sert 5 Puan
Soner Sarıkabadayı 4 puan

Bu Tarz Benim Amila Kuruoğlu Resimleribu tarz benim, bu tarz benim yeni yarışmacılar, bu tarz benim yeni katılan yarışmacılar kimler, bu tarz benim 2. sezon yarışmacıları kimler, bu tarz benim ikinci sezon, bu tarz benim yeni sezon yarışmacıları isimleri neler, bu tarz benim yeni yarışmacıların resimleri, bu tarz benim yeni sezon, bu tarz benim yeni sezon ne zaman başlıyor, bu tarz benim amila kuruoğlu kimdir, amila kuruoğlu kimdir, amila kuruoğlu kaç yaşında, amila kuruoğlu resimleri, amila kuruoğlu kaç yaşında, amila kuruoğlu, amila kuruoğlu hakkında bilgi, amila kuruoğlu nerelidir, amila kuruoğlu foto galeri, amila kuruoğlu vücut ölçüleri, amila kuruoğlu bu tarz benim videoları, amila kuruoğlu kıyafetleri, bu tarz benim yeni yarışmacısı amila kuruoğlu, almila kuruoğlu kimdir kaç yaşında boyu kilosu kaç, amila kuruoğlu seksi resimleri,

Etiketler: , , , , , , .

Yorum Yaz