BU TARZ BENİM 20 KASIM KİM NE GİYDİ KİMLER YILDIZ ALDI - BU TARZ BENİM 20 KASIM KIYAFETLERİ

20 KASIM BU TARZ BENİM KİM NE GİYDİ...
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Son günlerin bir numaralı yarışma programı olan Bu Tarz Benim tüm hızı ve heyecanı ile devam ediyor. Hafta içi hergün Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşan bu tarz benim yarışması oldukça ilgi görmeye deva ediyor. Birbirinden güzel yarışmacıların yarıştığı ve kendilerine yakışanı seçip giydikleri Bu Tarz Benim yarışmasında her gün neredeyse bir olay ve bir kavga oluyor. Hemen hemen her gün bir yarışmacı ağlıyor artık. 

Bu Tarz Benim yarışmasının jüri koltuğunda İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez gibi dallarında başarılı isimler oturmaktadır. Bu tarz benim yarışmasının her bölümünde farklı farklı kıyafetler giyen yarışmacılar, jüri karşısına geçerek hem jüriden, hemde arkadaşlarından yorumlar alıyorlar. Jüriden olumlu sözler alan ve Tarzsın dedikleri yarışmacılar yıldız almaya çalışıyorlar. Bu Tarz Benimde Cumartesi günleri ise eleme oluyor ve bir yarışmacı eleniyor. 

Bu Tarz Benim yarışmasında her gün giyilen kıyafetler hanımlar tarafından ilgi ile takip edilmektedir. Sizlere her gün bu tarz benim yarışmasında kimin hangi kıyafeti giydiğinin bilgisini paylaşıyoruz. Bu yazımızda ise Bu Tarz Benimde 20 Kasımda kim ne giydi ve 20 Kasım bu tarz benimde kimler yıldız aldı, kim hangi kıyafeti giydi gibi merak edilenleri sizler için derledik.

Bu Tarz Benim 20 Kasımda Kim Ne giydi?
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
İşte 20 Kasım Perşembe Bu Tarz Benim Kıyafetleri

20 Kasım Bu Tarz Benim Ayşenur Balcı Kıyafetleri: 

20 Kasım Bu Tarz Benim Ezgi Baylar Kıyafetleri: 
Bordo süvet kısa elbise, yeşil topuklu ayakkabı, yeşil çanta ile geldi. YILDIZ aldı. 

20 Kasım Bu Tarz Benim Gizem Güler Kıyafetleri: 

20 Kasım Bu Tarz Benim Tuğçe Ergişi Kıyafetleri: 
Siyah deri ceket, siyah tayt pantolon, siyah bot, gri çanta ile geldi. YILDIZ alabildi. 

20 Kasım Bu Tarz Benim Özlem Özden Kıyafetleri: 
Yıldız alamadı. 

20 Kasım Bu Tarz Benim Aycan-Nurcan Şencan Kıyafetleri: Yıldız alamadılar. 

20 Kasım Bu Tarz Benim Ayşegül Melisa Doğan Kıyafetleri: 
Kıyafetleri: Pembe mini elbise, morcivert ayakkabı Morcivert çanta ile sahneye çıktı. YILDIZ aldı. 

BU TARZ BENİM BÜYÜK FİNAL NE ZAMAN>>>

bu tarz benim yarışması, bu tarz benim, bu tarz benim yarışmacıları, bu tarz benim 20 kasım, bu tarz benim kim ne giydi, bu tarz benim 20 kasımdaki kıyafetler, bu tarz benimde 20 kasımda kim yıldız aldı, bu tarz benim yıldız alanlar, bu tarz benim ayşegül ne giydi, bu tarz benim 20 kasım nur ne giydi, bu tarz benim 20 kasım özlem ne giydi, bu tarz benim bugün kim ne giydi, bu tarz benimde giyilen kıyafetler, ivana sert, 20 kasım ivana sert kıyafeti, ıvana sert resimleri, ıvana sert ne giydi, bu tarz benim 20 kasım perşembe günü kıyafetleri, bu tarz benimde perşembe günü kim ne giydi, 20 kasım bu tarz benim kimler yıldız aldı, 20 kasımda nur gizem özlem yıldız aldı mı, bu tarz benimde bugün yıldız alanlar kimler, 20 kasımda ayşegülün giydiği kıyafetler, 20 kasım perşembe günü gizemin giydiği elbiseler

Etiketler: , , , , , , , , , , .

Yorum Yaz