22 KASIM BU TARZ BENİM KİM ELENDİ - BU TARZ BENİM BU HAFTA ELENEN İSİM 22 KASIM

BU TARZ BENİM 22 KASIM KİM ELENDİ?...
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Ekranların sevilen yarışması Bu Tarz Benim yarışması her gün ekranlarda olmaya devam etmektedir. Birbirinden güzel kızların yarıştığı ve yarışmanın en tarz ismi olmaya çalışmaları gün geçtikçe rekabete ve gergin anlara neden olmaktadır. 
Gündüz kuşağında hanımların bir numaralı programı olan bu tarz benim birbirinden güzel kızların ve değerli
jüri üyelerinin bulunduğu program hafta için her gün yayınlanmaktadır. Bu Tarz Benim yarışmacıları kendilerin yakışanı giyerek jüri karşısına çıkmakta ve benim tarzım bu demektedirler. Hergün farklı farklı kıyafetler giyen güzel yarışmacıların giydikleri, hanımların oldukça dikkatini çekmektedir. Sizler için hergün bu tarz benim de kimler ne giydi ve bu tarz benim yarışmasında giyilen kıyafetleri gün gün sizlerle paylaşmaktayız. 

Bilindiği üzere Bu Tarz Benim yarışmasının Cumartesi günleri eleme gecesi oluyor ve bir yarışmacı eleniyor. Geçen hafta yarışmadan elenen isim Nur Bozar olmuştu. Bakalım Bu Tarz Benimde 22 Kasım 2014 Cumartesi, bu hafta kim elenecek. 

Bu Tarz Benim 22 Kasım 2014 Cumartesi Kim Elendi?

22 Kasım Cumartesi günü Bu Tarz Benim yarışmasından elenen isim TUĞÇE ERGİŞİ oldu.


22 Kasım eleme gecesinde hangi yarışmacı kimin ismini söyledi?

Eleme için Ezgi Baylar, Tuğçe ismini söyledi,
Eleme için Tuğçe Ergişi, Özlem ismini söyledi,
Eleme için Gizem Güler, Tuğçe ismini söyledi,
Eleme için Özlem Özden, Tuğçe ismini söyledi,
Eleme için Ayşegül Melisa, Tuğçe ismini söyledi,
Eleme için Ayşenur Balcı, Gizem ismini söyledi,
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Bu Tarz Benim yarışmasında 22 Kasım eleme gecesinde konuk jüri üyesi ünlü sanatçı Fatih Ürek oldu. Birbirinden güzel şarkılarını söyleyen Fatih Ürek Bu Tarz Benim yarışmasında yer alıyor. Bu Tarz Benim yarışması 22 Kasım Cumartesi gecesi eleme heyecanı ile ekranlarda olacak.

Sizce Bu Hafta Kim Elenir?
Bu Hafta Kimin Elenmesini İstersiniz?

Tahminlerinizi Yorum Bölümünden Paylaşabilirsiniz.

BU TARZ BENİM NUR BOZAR RESİMLERİ>>>
BU TARZ BENİM EZGİ BAYLAR RESİMLERİ>>>
BU TARZ BENİM GİZEM GÜREL RESİMLERİ>>>
BU TARZ BENİM TUĞÇE ERGİŞİ RESİMLERİ>>>
BU TARZ BENİM ÖZLEM ÖZDEN RESİMLERİ>>>
BU TARZ BENİM AYCAN-NURCAN RESİMLERİ>>>
BU TARZ BENİM MELTEM KEKLİK RESİMLERİ>>>

bu tarz benim, bu tarz benim yarışması, bu tarz benim yarışmacıları kimler, bu tarz benim yarışması yarışmacıları, bu tarz benim yarışmacıları resimleri, bu tarz benim 22 kasım eleme gecesi, bu tarz benim bu hafta kim elendi, bu tarz benim 22 kasımda kim elendi, bu tarz benim bu hafta kim elendi, bu tarz benim yarışmasından 22 kasımda kim elendi, bu tarz benim cumartesi günü kim elendi, bu tarz benim eleme bilgileri, bu tarz benim yarışması elenen kim oldu, bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir, dün akşam bu tarz benimde kim elendi, bu tarz benim dün kim elendi, 22 kasım cumartesi bu tarz benim kim elendi, bu hafta bu tarz benim eleneni kim oldu, dün akşam bu tarz benimde kim elendi, cumartesi bu tarz benim kim elendi,

Etiketler: , , , , , , , .

Yorum Yaz