YAMAN ÖLÜYOR MU - MEDCEZİR'DE YAMAN DİZİDEN Mİ AYRILIYOR - MEDCEZİR 53. BÖLÜMYAMAN ÖLÜYOR MU?
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Bir Amerikan dizisi olan The O.C adlı dizinin Türkiye uyarlaması olan Medcezir izleyici tarafından sevilerek fenomen bir dizi haline gelmiştir. Star TV ekranlarında yayınlanan ve izleyenlerin bir numaralı dizisi olan Medcezir her hafta Cuma akşamları yeni bölümleri ile izleyiciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor.

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Barış Falay, Şebnem Dönmez, Aslı Orcan gibi isimlerin paylaştığı Medcezir dizisi bu hafta da yine nefesleri kesecek bir bölüm ile devam edecektir. 

Medcezir'in 52. bölümde aniden ortaya çıkan Sibel, Yaman ve Orkun'un konuşmasını yarım bırakmıştır ve bunun yanı sıra gruptaki kızlar ve erkeklerin arasını açmaya neden olmuştur. Nadir'in hapse girmesi herkesi rahatlamış fakat Sude hala Nadir'in elindeki görüntülerin ortaya çıkmasından korkmaktadır. 

Merakla beklenen Medcezir yeni bölümü olan 53. bölüm fragmanı yayınlandı. 19 Aralık Cuma günü ekranlarda olacak olan Medcezir 53. bölüm fragmanını izleyenler Yaman'ın vurulduğunu görmektedirler. Kapının önünde Selim beyle konuşan Yaman bir anda vurularak Selim beyin kollarına düşüyor.

Yaman Ölüyor Mu?

Medcezir dizisinin başrol oyuncusu olan Yaman karakterini canlandıran Çağatay Ulusoy dizi de vuruluyor. Yaman'ın vurulması ile beraber izleyenlerin aklına ilk gelen soru Yaman diziden ayrılacak mı ve Yaman ölüyor mu sorusu olmaktadır. Bu sorunun cevaplarını Medcezir dizisinin ilerleyen bölümlerinde göreceğiz. Fakat son zamanlarda bir çok söylentinin çıkması ile beraber bu haber doğru da olabilir. 
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Son zamanlarda çıkan haberlerin başında bilindiği gibi Tv8 de Hazal Kaya'nın yeni dizisi başlayacaktır. Çekimleri devam eden dizinin adı ise Maral olacaktır. Söylentilere göre Maral dizisinde Hazal Kaya ile başrolde olacak olan oyuncu önce, en son Muhteşem Yüzyılda oynayan Aras Bulut İymenli olduğu söylenmişti, ama bu haber daha sonra Maral dizisinin erkek başrol oyuncusunun Çağatay Ulusoy olacağı söylenerek gündeme gelmişti. 

Yaman'ın Medcezir de vurulması ile beraber akıllardaki bu sorular şuan itibari ile doğru gibi görünmektedir. 19 Aralık Cuma akşamı yayınlanacak olan Medcezir 53. bölümde bakalım neler olacak.


Medcezir 53. Bölümde Yaşanacaklar
Medcezir 53. Bölüm Özeti

Sibel’in sürpriz bir şekilde ortaya çıkmasıyla Yaman ve Orkun'un konuşması yarım kalır. Bu olaylı geliş, korktukları gibi Yaman ve Mira arasında değil, gruptaki kızlar ve erkekler arasında kriz yaratır. Erkeklerin ilişkilere bakış açıları nedeniyle iki kutba ayrılırlar. Bu ayrılık giderek büyür ve bir savaşa dönüşür. Bu savaş Mert’le Eylül’ün ilişkisinde de bir dönüm noktası olur. Mert ilk defa Eylül’ün olmadığı tarafta yerini alır.

Orkun sıcağı sıcağına, Yaman'ın üzerine gitmeye kararlıdır. Ama Mira Yaman'la tekrar arasının bozulmasını göze alamaz ve gerçek ne olursa olsun, bilmek istemediğini söyler. Mira için bu konu kapanmıştır.

Öte yandan Nadir Baktıroğlu, Cengiz’e kolayca teslim olmayacaktır. Nadir’in çaktığı kibrit Selim’i ve Yaman’ı da içine alacak kocaman bir yangının ilk kıvılcımı olur. Mira şüphelerinin doğru olduğunu öğrendiğinde Yaman’ı sonsuza kadar kaybetmeye çok yakın olduğundan habersizdir.medcezir yeni bölüm, medcezir yeni bölüm fragmanı, medcezir yaman öldü mü, medcezirde yaman ölecek mi, yaman diziden ayrılıyor mu, yaman neden diziden çıkıyor, yaman diziden çıkacak mı, yamanı kim vurdu, yamanın vurulma nedeni, yamanı kim vurdu, yaman neden vuruldu, yamam ölecek mi, yaman vuruldu, yaman vurula sahnesi, yamanı kim neden vurdu, yaman, mira ve yaman, medcezir mira ve yaman, medcezir yeni bölüm fragmanı, medcezir 53. bölüm fragmanı, yaman vurulma sahnesi, yamanın vurulma anı,

Etiketler: , , , , , , , .

Yorum Yaz