BU TARZ BENİM GÜLAY HANÇER KİMDİR - GÜLAY HANÇER KAÇ YAŞINDA BOYU KİLOSU VE RESİMLERİ

BU TARZ BENİM GÜLAY HANÇER...
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Büyük merakla beklenen ve ilgi ile izlenen Bu Tarz Benim yarışmasının yeni sezon yarışmacıları 30 Kasım Pazar akşamı ilk bölüm ile ve ilk eleme gecesi ile tanıtıldı. Birbirinden güzel kızların yer aldığı bu tarz benim 2. sezon görkemli bir şekilde başladı. Yine her zaman olduğu gibi bu yeni yarışmacılarda programla beraber izleyenleri ekrana kilitledi. En çok izlenen programlar arasında olan Bu Tarz Benim birinci sezonun artık sonuna yaklaşıldı. Bir yarışmacı daha elendikten sonra büyük final yapacak olan bu tarz benim hiç ara vermeden yeni sezonu ile ekranlarda olacak. 

Bu Tarz Benimin yeni güzellileri bir bir sahneye çıktı ve jüriden puanlar aldı. 30 Kasım Pazar akşamı ilk eleme gecesi de olan bu tarz benimde jüri üyelerinde en az puanı alan ve ilk elenen isim Aygül Bayşu oldu. Sizlere bu tarz benim yeni yarışmacılarını tanıtmaya devam ediyoruz. Birbirinden güzel yarışmacıların yer aldığı yarışmadaki tüm yarışmacılar hakkında bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Bu Tarz Benim ikinci sezonda jüri üyelerinde değişme olmadı ve jüri üyeleri yine İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal doğulu, Uğurkan Erez olacak. Birbirinden güzel kızların Türkiye'nin tarz kadını olmak ve büyük ödül olan 100 Bin TL'lik ödülü kazanmak için yarışacakları Bu Tarz Benim yeni sezonda bakalım nelere şahit olacağız. Yazımızın devamında bu tarz benim 2. sezon yarışmacıları arasında olan Gülay Hançer hakkında bilgileri bulabilirsiniz. 

BU TARZ BENİM YENİ SEZON YARIŞMACILARI KİMLER>>>

Bu Tarz Benim Gülay Hançer Kimdir
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Bu Tarz Benim yarışmasının 2. sezon yarışmacıları arasında olan güzellerden bir tanesi de Gülay Hançer isimli güzeldir. 

Bu Tarz Benim yeni yarışmacılarından olan Gülay Hançer, 1982 yılında Avusturya, Viyana’da doğmuştur. Aslen Sivaslı olan güzel yarışmacı Gülay Hançer Viyana'da yaşamaktadır. 2014 yılının Ağustos ayında İstanbul'a gelmiştir.

Gülay Hançer ilk olarak Bu Tarz Benime 13 Ekim 2014 tarihinde Kostüm partisi konsepti kedi kadın kostümü ile katılarak konuk yarışmacı olmuştu. Kedi Kadın kostümü ile çok beğenilen Gülay jüriden olumlu tepkiler almıştı. Aldığı oylarla 2. sezon Bu Tarz Benim yarışmasına katılmaya hak kazanmıştır.

Gülay Hançer, 30 Kasım 2014 tarihinde ikinci sezon başlayan “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programına katıldı. Güzelliği ve doğallığı ile diğer yarışmacıları ve jüri üyelerini büyüleyen 32 yaşındaki Gülay Hançer yarışmanın favori isimlerinden olmaya aday bir isimdir.

Bu Tarz Benim Gülay Hançer Yaşı : 32
Bu Tarz Benim Gülay Hançer Boyu :
Bu Tarz Benim Gülay Hançer Kilosu :
Bu Tarz Benim Gülay Hançer Twitter :
Bu Tarz Benim Gülay Hançer Facebook :
Bu Tarz Benim Gülay Hançer İnstagram :

Gülay Hançer Resimleri
bu tarz benim, bu tarz benim yeni yarışmacılar, bu tarz benim yeni katılan yarışmacılar kimler, bu tarz benim 2. sezon yarışmacıları kimler, bu tarz benim ikinci sezon, bu tarz benim yeni sezon yarışmacıları isimleri neler, bu tarz benim yeni yarışmacıların resimleri, bu tarz benim yeni sezon, bu tarz benim yeni sezon ne zaman başlıyor, bu tarz benim gülay hançer kimdir, gülay hançer kimdir, gülay hançer kaç yaşında, gülay hançer resimleri, gülay hançer kaç yaşında, gülay hançer, gülay hançer hakkında bilgi, gülay hançer nerelidir, gülay hançer foto galeri, bu tarz benim gülay hançer vücut ölçüleri, gülay hançer bu tarz benim videoları, bu tarz benim gülay hançer kıyafetleri, bu tarz benim yeni yarışmacısı gülay hançer, gülay hançer kimdir kaç yaşında boyu kilosu kaç, gülay hançer seksi resimleri, bu tarz benim gülay

Etiketler: , , , , , , .

Yorum Yaz