BU TARZ BENİM 8 ARALIK KİM NE GİYDİ KİMLER YILDIZ ALDI - BU TARZ BENİM 8 ARALIK KIYAFETLERİ

8 ARALIK BU TARZ BENİM KİM NE GİYDİ...
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Başladığı ilk günden beri ilgi ile izlenen Bu Tarz Benim yarışmasında artık sona gelindi ve geriye 4 yarışmacı kaldı. 6 Aralık Cumartesi günü de Gizem Güler elenerek ve geriye sadece 4 kişi kaldı. Bu 4 yarışmacı arasından ise Bu Tarz Benim Birincisi seçilecek ve Türkiye'nin Tarz kadını belli olacak. Bakalım bu tarz benim yarışmasının birincisi kim olacak.

Bu Tarz Benim yarışmasının jüri koltuğunda İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez gibi dallarında başarılı isimler oturmaktadır. Bu tarz benim yarışmasının her bölümünde farklı farklı kıyafetler giyen yarışmacılar, jüri karşısına geçerek hem jüriden, hemde arkadaşlarından yorumlar alıyorlar. 
Jüriden olumlu sözler alan ve Tarzsın dedikleri yarışmacılar yıldız almaya çalışıyorlar. Bu Tarz Benimde Cumartesi günleri ise eleme oluyor ve bir yarışmacı eleniyor. 

Bu Tarz Benim yarışmasında her gün giyilen kıyafetler hanımlar tarafından ilgi ile takip edilmektedir. Sizlere her gün bu tarz benim yarışmasında kimin hangi kıyafeti giydiğinin bilgisini paylaşıyoruz. Bu yazımızda ise Bu Tarz Benimde 8 Aralıkta kim ne giydi ve 8 Aralık bu tarz benimde kimler yıldız aldı, kim hangi kıyafeti giydi gibi merak edilenleri sizler için derledik.

Bu Tarz Benim 8 Aralık Kim Ne giydi?
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
İşte 8 Aralık Pazartesi Bu Tarz Benim Kıyafetleri

8 Aralık Bu Tarz Benim Ayşenur Balcı Kıyafetleri: 

8 Aralık Bu Tarz Benim Ezgi Baylar Kıyafetleri: 

8 Aralık Bu Tarz Benim Özlem Özden Kıyafetleri: 

8 Aralık Bu Tarz Benim Aycan-Nurcan Şencan Kıyafetleri: 


BU TARZ BENİM BÜYÜK FİNAL NE ZAMAN>>>


bu tarz benim yarışması, bu tarz benim, bu tarz benim yarışmacıları, bu tarz benim 8 aralık, bu tarz benim kim ne giydi, bu tarz benim 8 aralıktaki kıyafetler, bu tarz benimde 8 aralıkta kim yıldız aldı, bu tarz benim yıldız alanlar, bu tarz benim ayşegül ne giydi, bu tarz benim 8 aralık, bu tarz benim 8 aralık özlem ne giydi, bu tarz benim bugün kim ne giydi, bu tarz benimde giyilen kıyafetler, ivana sert, 8 aralık ivana sert kıyafeti, ıvana sert resimleri, ıvana sert ne giydi, bu tarz benim 8 aralık pazartesi günü kıyafetleri, bu tarz benimde pazartesi günü kim ne giydi, 8 aralık bu tarz benim kimler yıldız aldı, 8 aralıkta nur gizem özlem yıldız aldı mı, bu tarz benimde bugün yıldız alanlar kimler, 8 aralıkta giydiği kıyafetler, 8 aralık pazartesi günü gizemin giydiği elbiseler

Etiketler: , , , , , , , , , , .

Yorum Yaz