BU TARZ BENİM 5 KASIM KİM NE GİYDİ KİMLER YILDIZ ALDI - BU TARZ BENİM 5 KASIM KIYAFETLERİ

5 KASIM BU TARZ BENİM KİM NE GİYDİ...
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Son günlerin bir numaralı yarışma programı olan Bu Tarz Benim tüm hızı ve heyecanı ile devam ediyor. Hafta içi hergün Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşan bu tarz benim yarışması oldukça ilgi görmeye deva ediyor. Birbirinden güzel yarışmacıların yarıştığı ve kendilerine yakışanı seçip giydikleri Bu Tarz Benim yarışmasında her gün neredeyse bir olay ve bir kavga oluyor. Hemen hemen her gün bir yarışmacı ağlıyor artık. 

Bu Tarz Benim yarışmasının jüri koltuğunda İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez gibi dallarında başarılı isimler oturmaktadır. Bu tarz benim yarışmasının her bölümünde farklı farklı kıyafetler giyen yarışmacılar, jüri karşısına geçerek hem jüriden, hemde arkadaşlarından yorumlar alıyorlar. Jüriden olumlu sözler alan ve Tarzsın dedikleri yarışmacılar yıldız almaya çalışıyorlar. Bu Tarz Benimde Cumartesi günleri ise eleme oluyor ve bir yarışmacı eleniyor. 

Bu Tarz Benim yarışmasında her gün giyilen kıyafetler hanımlar tarafından ilgi ile takip edilmektedir. Sizlere her gün bu tarz benim yarışmasında kimin hangi kıyafeti giydiğinin bilgisini paylaşıyoruz. Bu yazımızda ise Bu Tarz Benimde 5 Kasımda kim ne giydi ve 5 Kasım bu tarz benimde kimler yıldız aldı, kim hangi kıyafeti giydi gibi merak edilenleri sizler için derledik.

Bu Tarz Benim 5 Kasımda Kim Ne giydi?
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
İşte 5 Kasım Bu Tarz Benim Kıyafetleri

5 Kasım Bu Tarz Benim Meltem Keklik Kıyafetleri: Meltem Keklik, yarışmaya sonradan katılmasına rağmen başarılı bir şekilde devam etmektedir. Bu Tarz Benim Meltem bugün siyah tayt pantolon, beyaz gömlek, siyah kükrklü yelek, beyaz çanta ve siyah ayakkabı ile sahneye çıktı.

5 Kasım Bu Tarz Benim Tuğçe Ergişi Kıyafetleri: Güzel yarışmacı Tuğçe bugün yandan beyaz desenli olan Boğazlı siyah bir elbise, siyah deri ceket, siyah çanta ile sahneye çıktı. Tuğçe bugün Yıldız alabildi.

5 Kasım Bu Tarz Benim Ezgi Baylar Kıyafetleri: Bu tarz Benimde bugün Yıldız alan bir diğer yarışmacı Siyah bluz, kırmızı uzun ceket, siyah deri tayt pantolon, siyah ayakkabı ve siyah çanta ile çıkan Ezgi Baylar oldu ve YILDIZ alabildi.

5 Kasım Bu Tarz Benim Gizem Güler Kıyafetleri: YILDIZ alamadı

5 Kasım Bu Tarz Benim Özlem Özden Kıyafetleri: Yarışmanın en renkli isimlerinden olmaya başlayan Özlem Özden, bugün bekarlığa veda partisi konsepti ile, lacivert renk boğaz ve göğüs dantel işlemeli elbise, siyah ayakkabı ile sahneye çıktı. Özlem Özden bugünde YILDIZ alabildi

5 Kasım Bu Tarz Benim Nur Bozar Kıyafetleri: 

5 Kasım Bu Tarz Benim Aycan-Nurcan Şencan Kıyafetleri: Bu Tarz Benim yarışmasının güzel ikizleri yıldızı yine kaptılar, Aycan siyah elbise, lacivert kemer, gri çanta, siyah burnu beyaz stiletto ayakkabı ile çıktı, Nurcan ise siyah elbise, beyaz ayakkabı, gümüş çanta ile sahneye çıktı. İkizler YILDIZ alabildiler

5 Kasım Bu Tarz Benim Ayşegül Melisa Doğan Kıyafetleri: Bu Tarz Benimde hırçın kız olan Ayşegül bugün, Gri kazak, siyah etek, siyah çanta, siyah çizme ve siyah şapka ile jüri karşısına çıktı ve YILDIZ alabildi


1 KASIM BU TARZ BENİM KİM ELENDİ>>>

bu tarz benim yarışması, bu tarz benim, bu tarz benim yarışmacıları, bu tarz benim 5 kasım, bu tarz benim kim ne giydi, bu tarz benim 5 kasımdaki kıyafetler, bu tarz benimde 5 kasımda kim yıldız aldı, bu tarz benim yıldız alanlar, bu tarz benim ayşegül ne giydi, bu tarz benim 5 kasım nur ne giydi, bu tarz benim 5 kasım özlem ne giydi, bu tarz benim bugün kim ne giydi, bu tarz benimde giyilen kıyafetler, ivana sert, 5 kasım ivana sert kıyafeti, ıvana sert resimleri, ıvana sert ne giydi, bu tarz benim 5 kasım çarşamba günü kıyafetleri, bu tarz benimde çarşamba günü kim ne giydi, 5 kasım bu tarz benim kimler yıldız aldı, 5 kasımda nur gizem özlem yıldız aldı mı, bu tarz benimde bugün yıldız alanlar kimler, 5 kasımda ayşegülün giydiği kıyafetler, 5 kasım çarşamba günü gizemin giydiği elbiseler

Etiketler: , , , , , , , , , , .

Yorum Yaz