BU TARZ BENİM 4 KASIM KİM NE GİYDİ KİMLER YILDIZ ALDI - BU TARZ BENİM 4 KASIM KIYAFETLERİ

4 KASIM BU TARZ BENİM KİM NE GİYDİ...
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Son günlerin bir numaralı yarışma programı olan Bu Tarz Benim tüm hızı ve heyecanı ile devam ediyor. Hafta içi hergün Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşan bu tarz benim yarışması oldukça ilgi görmeye deva ediyor. Birbirinden güzel yarışmacıların yarıştığı ve kendilerine yakışanı seçip giydikleri Bu Tarz Benim yarışmasında her gün neredeyse bir olay ve bir kavga oluyor. Hemen hemen her gün bir yarışmacı ağlıyor artık. 

Bu Tarz Benim yarışmasının jüri koltuğunda İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez gibi dallarında başarılı isimler oturmaktadır. Bu tarz benim yarışmasının her bölümünde farklı farklı kıyafetler giyen yarışmacılar, jüri karşısına geçerek hem jüriden, hemde arkadaşlarından yorumlar alıyorlar. Jüriden olumlu sözler alan ve Tarzsın dedikleri yarışmacılar yıldız almaya çalışıyorlar. Bu Tarz Benimde Cumartesi günleri ise eleme oluyor ve bir yarışmacı eleniyor. 

Bu Tarz Benim yarışmasında her gün giyilen kıyafetler hanımlar tarafından ilgi ile takip edilmektedir. Sizlere her gün bu tarz benim yarışmasında kimin hangi kıyafeti giydiğinin bilgisini paylaşıyoruz. Bu yazımızda ise Bu Tarz Benimde 4 Kasımda kim ne giydi ve 4 Kasım bu tarz benimde kimler yıldız aldı, kim hangi kıyafeti giydi gibi merak edilenleri sizler için derledik.

Bu Tarz Benim 4 Kasımda Kim Ne giydi?
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
İşte 4 Kasım Bu Tarz Benim Kıyafetleri

4 Kasım Bu Tarz Benim Meltem Keklik Kıyafetleri: Siyah mini elbise, siyah çanta, siyah ayakkabı ile sahneye çıktı. YILDIZ alabildi 

4 Kasım Bu Tarz Benim Tuğçe Ergişi Kıyafetleri: Mavi etek, lacivert bluz, mavi siyah beyaz desenli ceket, siyah ayakkabı, siyah çanta ile sahneye çıktı.YILDIZ aldı. 

4 Kasım Bu Tarz Benim Ezgi Baylar Kıyafetleri: Beyaz bluz, mavi etek giydi. YILDIZ alamadı.

4 Kasım Bu Tarz Benim Gizem Güler Kıyafetleri: Siyah dantel işlemeli bluz, lacivert kalem etek, bordo stiletto ayakkabı, siyah çanta ve bordo elmas kolye ile jüri karşısına çıktı. YILDIZ aldı. 

4 Kasım Bu Tarz Benim Özlem Özden Kıyafetleri: Yavru ağzı straplez nişan elbisesi ile sahneye çıktı. Nişan konseptiyle Özlem bugün YILDIZ alabildi. 

4 Kasım Bu Tarz Benim Nur Bozar Kıyafetleri: Yeşil leopar desenli elbise, siyah ayakkabı ile sahneye çıktı...YILDIZ alabildi. 

4 Kasım Bu Tarz Benim Aycan-Nurcan Şencan Kıyafetleri: Aycan ve Nurcan pembe elbise ve vizon rengi ayakkabı ile sahneye çıktı.YILDIZ alabildiler. 

4 Kasım Bu Tarz Benim Ayşegül Melisa Doğan Kıyafetleri: 


1 KASIM BU TARZ BENİM KİM ELENDİ>>>

bu tarz benim yarışması, bu tarz benim, bu tarz benim yarışmacıları, bu tarz benim 4 kasım, bu tarz benim kim ne giydi, bu tarz benim 4 kasımdaki kıyafetler, bu tarz benimde 4 kasımda kim yıldız aldı, bu tarz benim yıldız alanlar, bu tarz benim ayşegül ne giydi, bu tarz benim 4 kasım nur ne giydi, bu tarz benim 4 kasım özlem ne giydi, bu tarz benim bugün kim ne giydi, bu tarz benimde giyilen kıyafetler, ivana sert, 4 kasım ivana sert kıyafeti, ıvana sert resimleri, ıvana sert ne giydi, bu tarz benim 4 kasım salı günü kıyafetleri, bu tarz benimde salı günü kim ne giydi, 4 kasım bu tarz benim kimler yıldız aldı, 4 kasımda nur gizem özlem yıldız aldı mı, bu tarz benimde bugün yıldız alanlar kimler, 4 kasımda ayşegülün giydiği kıyafetler, 4 kasım salı günü gizemin giydiği elbiseler

Etiketler: , , , , , , , , , , .

Yorum Yaz