BU TARZ BENİM 13 KASIM KİM NE GİYDİ KİMLER YILDIZ ALDI - BU TARZ BENİM 13 KASIM KIYAFETLERİ

13 KASIM BU TARZ BENİM KİM NE GİYDİ...
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Son günlerin bir numaralı yarışma programı olan Bu Tarz Benim tüm hızı ve heyecanı ile devam ediyor. Hafta içi hergün Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşan bu tarz benim yarışması oldukça ilgi görmeye deva ediyor. Birbirinden güzel yarışmacıların yarıştığı ve kendilerine yakışanı seçip giydikleri Bu Tarz Benim yarışmasında her gün neredeyse bir olay ve bir kavga oluyor. Hemen hemen her gün bir yarışmacı ağlıyor artık. 

Bu Tarz Benim yarışmasının jüri koltuğunda İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez gibi dallarında başarılı isimler oturmaktadır. Bu tarz benim yarışmasının her bölümünde farklı farklı kıyafetler giyen yarışmacılar, jüri karşısına geçerek hem jüriden, hemde arkadaşlarından yorumlar alıyorlar. Jüriden olumlu sözler alan ve Tarzsın dedikleri yarışmacılar yıldız almaya çalışıyorlar. Bu Tarz Benimde Cumartesi günleri ise eleme oluyor ve bir yarışmacı eleniyor. 

Bu Tarz Benim yarışmasında her gün giyilen kıyafetler hanımlar tarafından ilgi ile takip edilmektedir. Sizlere her gün bu tarz benim yarışmasında kimin hangi kıyafeti giydiğinin bilgisini paylaşıyoruz. Bu yazımızda ise Bu Tarz Benimde 13 Kasımda kim ne giydi ve 13 Kasım bu tarz benimde kimler yıldız aldı, kim hangi kıyafeti giydi gibi merak edilenleri sizler için derledik.

Bu Tarz Benim 13 Kasımda Kim Ne giydi?
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
İşte 13 Kasım Bu Tarz Benim Kıyafetleri

13 Kasım Bu Tarz Benim Ezgi Baylar Kıyafetleri: Ezgi Baylar, Dore ceket, beyaz gömlek, siyah tayt pantalon, siyah bot ile çıktı. Yıldız aldı. 

13 Kasım Bu Tarz Benim Gizem Güler Kıyafetleri: Gizem Güler, petrol yeşili gömlek, siyah kısa dantelli etek, siyah kolye, taba rengi stiletto, taba rengi çanta ile çıtı. Yıldız alamadı. 

13 Kasım Bu Tarz Benim Tuğçe Ergişi Kıyafetleri: Tuğçe Ergişi, Bej rengi deri ceket, siyah badi, siyah fülar, siyah tayt pantalon, bej-siyah bot, siyat çanta ile çıktı. Yıldız aldı. 

13 Kasım Bu Tarz Benim Özlem Özden Kıyafetleri: Özlem Özden, Siyah peluş ceket kolları hardal rengi astarlı, siyah kısa elbise, altın rengi halka küpe, siyah opak çorap, siyah süet stiletto, hardal rengi çanta ile çıktı. Yıldız aldı.

13 Kasım Bu Tarz Benim Nur Bozar Kıyafetleri:  Nur Bozar, hırka tarzı siyah smokin ceket, beyaz badi siyah tayt pantalon, siyah topuklu bot siyah çanta ile çıktı. Yıldız alamadı.

13 Kasım Bu Tarz Benim Aycan-Nurcan Şencan Kıyafetleri: Aycan, koyu pembe şort, kırmızı bel dekolteli sıfır kol bluz, siyah stiletto, Nurcan, açık pembe saten şort, kırmızı bel bölgesi dekolteli sıfır kol buluz, blekten bağlamalı topuklu ayakkabı Yıldız alamadı.

13 Kasım Bu Tarz Benim Ayşegül Melisa Doğan Kıyafetleri: Ayşegül Doğan, siyah beyaz karışık desenli örgü hırka, beyaz badi, siyah kulaklı bere, siyah dizleri yırtık kot pantolon, siyah bot, siyah zincir askılı çanta ile çıktı. Yıldız alamadı.

BU TARZ BENİM BAHAR OLGUN KİMDİR>>>

bu tarz benim yarışması, bu tarz benim, bu tarz benim yarışmacıları, bu tarz benim 13 kasım, bu tarz benim kim ne giydi, bu tarz benim 13 kasımdaki kıyafetler, bu tarz benimde 13 kasımda kim yıldız aldı, bu tarz benim yıldız alanlar, bu tarz benim ayşegül ne giydi, bu tarz benim 13 kasım nur ne giydi, bu tarz benim 13 kasım özlem ne giydi, bu tarz benim bugün kim ne giydi, bu tarz benimde giyilen kıyafetler, ivana sert, 13 kasım ivana sert kıyafeti, ıvana sert resimleri, ıvana sert ne giydi, bu tarz benim 13 kasım perşembe günü kıyafetleri, bu tarz benimde perşembe günü kim ne giydi, 13 kasım bu tarz benim kimler yıldız aldı, 13 kasımda nur gizem özlem yıldız aldı mı, bu tarz benimde bugün yıldız alanlar kimler, 13 kasımda ayşegülün giydiği kıyafetler, 13 kasım perşembe günü gizemin giydiği elbiseler

Etiketler: , , , , , , , , , , .

Yorum Yaz