BU TARZ BENİM 12 KASIM KİM NE GİYDİ KİMLER YILDIZ ALDI - BU TARZ BENİM 12 KASIM KIYAFETLERİ

12 KASIM BU TARZ BENİM KİM NE GİYDİ...
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Son günlerin bir numaralı yarışma programı olan Bu Tarz Benim tüm hızı ve heyecanı ile devam ediyor. Hafta içi hergün Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşan bu tarz benim yarışması oldukça ilgi görmeye deva ediyor. Birbirinden güzel yarışmacıların yarıştığı ve kendilerine yakışanı seçip giydikleri Bu Tarz Benim yarışmasında her gün neredeyse bir olay ve bir kavga oluyor. Hemen hemen her gün bir yarışmacı ağlıyor artık. 

Bu Tarz Benim yarışmasının jüri koltuğunda İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez gibi dallarında başarılı isimler oturmaktadır. Bu tarz benim yarışmasının her bölümünde farklı farklı kıyafetler giyen yarışmacılar, jüri karşısına geçerek hem jüriden, hemde arkadaşlarından yorumlar alıyorlar. Jüriden olumlu sözler alan ve Tarzsın dedikleri yarışmacılar yıldız almaya çalışıyorlar. Bu Tarz Benimde Cumartesi günleri ise eleme oluyor ve bir yarışmacı eleniyor. 

Bu Tarz Benim yarışmasında her gün giyilen kıyafetler hanımlar tarafından ilgi ile takip edilmektedir. Sizlere her gün bu tarz benim yarışmasında kimin hangi kıyafeti giydiğinin bilgisini paylaşıyoruz. Bu yazımızda ise Bu Tarz Benimde 12 Kasımda kim ne giydi ve 12 Kasım bu tarz benimde kimler yıldız aldı, kim hangi kıyafeti giydi gibi merak edilenleri sizler için derledik.

Bu Tarz Benim 12 Kasımda Kim Ne giydi?
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
İşte 12 Kasım Bu Tarz Benim Kıyafetleri

12 Kasım Bu Tarz Benim Ezgi Baylar Kıyafetleri: 

12 Kasım Bu Tarz Benim Gizem Güler Kıyafetleri: Gizem Güler, mor balıkçı yaka triko, siyah kaşe mont, siyah renk deri etek, siyah çanta ve siyah stiletto ayakkabı ile sahneye çıktı. Yıldız alamadı.  

12 Kasım Bu Tarz Benim Tuğçe Ergişi Kıyafetleri: Tuğçe Ergişi, siyah deri ceket, kırmızı triko, siyah kiloş etek, kırmızı çanta, siyah çizme ile çıktı. Yıldız alamadı. 

12 Kasım Bu Tarz Benim Özlem Özden Kıyafetleri: Siyah elbise, siyah çizme, kırmızı çanta ile çıktı. Yıldız alamadı. 

12 Kasım Bu Tarz Benim Nur Bozar Kıyafetleri: Nur Bozar, üstü dantel balık saks mavisi abiye elbise, siyah çanta ile sahneye çıktı. Yıldız alamadı. 

12 Kasım Bu Tarz Benim Aycan-Nurcan Şencan Kıyafetleri: 

12 Kasım Bu Tarz Benim Ayşegül Melisa Doğan Kıyafetleri: Siyah kürk mont, siyah body, bordo şort, siyah büyük şapka, bordo çanta ile çıktı. Yıldız alamadı. 

BU TARZ BENİM BAHAR OLGUN KİMDİR>>>

bu tarz benim yarışması, bu tarz benim, bu tarz benim yarışmacıları, bu tarz benim 12 kasım, bu tarz benim kim ne giydi, bu tarz benim 12 kasımdaki kıyafetler, bu tarz benimde 12 kasımda kim yıldız aldı, bu tarz benim yıldız alanlar, bu tarz benim ayşegül ne giydi, bu tarz benim 12 kasım nur ne giydi, bu tarz benim 12 kasım özlem ne giydi, bu tarz benim bugün kim ne giydi, bu tarz benimde giyilen kıyafetler, ivana sert, 12 kasım ivana sert kıyafeti, ıvana sert resimleri, ıvana sert ne giydi, bu tarz benim 12 kasım çarşamba günü kıyafetleri, bu tarz benimde çarşamba günü kim ne giydi, 12 kasım bu tarz benim kimler yıldız aldı, 12 kasımda nur gizem özlem yıldız aldı mı, bu tarz benimde bugün yıldız alanlar kimler, 12 kasımda ayşegülün giydiği kıyafetler, 12 kasım çarşamba günü gizemin giydiği elbiseler

Etiketler: , , , , , , , , , , .

Yorum Yaz