KİRAZ MEVSİMİ 21. BÖLÜM FRAGMANI - KİRAZ MEVSİMİ 21. BÖLÜM 29 KASIM

KİRAZ MEVSİMİ 21. BÖLÜM...
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Fox Tv ekranlarının bir numaralı dizisi olan ve büyük ilgi gören Kiraz Mevsimi dizisi tüm hızıyla devam ediyor. Her hafta Cumartesi günleri izleyici ile buluşan Kiraz Mevsimi dizisi 21. bölüm ile 29 Kasımda da yine izleyenleri ekrana kilitleyecek. 

Kiraz Mevsimi son bölümü olan 20. bölüm yayınlandığında en çok izlenen diziler arasında yerini alan Kiraz Mevsimi bu hafta da aynı başarıyı yakalayacağa benziyor. İzleyenlerin merakla bekledikleri kiraz mevsimi 21. bölüm sabırsızlıkla beklenmektedir. Yoğun ilgi gören Kiraz Mevsimi dizisi oyuncuları arasında yakışıklılığı ile sevilen Serkan Çayoğlu ve güzelliği ile kendine hayran bırakan Özge Gürel dizinin başrol oyuncularıdır. 

Kiraz Mevsiminde Ayaz ve Öykü karakterleri ile birbirlerine aşık çifti canlandıran başarılı oyuncular oldukça beğenilmektedir. Sizlere bu yazımızda kiraz mevsimi 21. bölüm fragmanı, kiraz mevsimi yeni bölüm fragmanı ve kiraz mevsiminde bu hafta neler olacak gibi soruların sorulması ile birlikte Kiraz Mevsimi 21. bölüm hakkında bilgiler vereceğiz.

Kiraz Mevsimi Derin Öykü'yü Kaçırıyor...

Kiraz Mevsimi 21. Bölüm Fragmanı...

                            

Kiraz Mevsimi Yeni Bölümde Neler Olacak Öykü'yü Kim Kaçırdı.

İşte Kiraz Mevsimi 21. Bölüm Özeti
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Mete ve Ayaz, Derin’in evine giderler ve içeri girerler. Derin evde yoktur. Sinirden deliye dönen Mete, eline geçirdiği beyzbol sopasıyla sağı solu dağıtmaya başlar. Ayaz, Mete’ye her ne kadar sakin olması önünde telkinlerde de bulunsa, Mete evin içindeki eşyaları kırıp dökmeye başlar. Bu sırada Derin ve Şeyma arasındaki yakınlaşma bir hayli artmıştır. Evi yerle bir eden Mete ve Ayaz Derin’in sakladığı gizli CD’leri bulur. Bu CD’lerdeki videolar Derin hakkında çok gizli bir bilgiyi gün yüzünde çıkaracaktır.

CD’leri alıp herkesin önünde ortaya döken Ayaz, Derin’i bir daha asla karşılarına çıkmaması yönünde uyarır ve ona İstanbul’dan gitmesi için bir gün müddet tanır. Diyecek hiçbir şey bulamayan Derin odayı sessizce terk eder. Fakat her şey bununla sınırlı kalmaz. Evde yaşanan elektrik kesintisinden sonra Öykü ortalarda kaybolur. Derin giderken, foyasını ortaya çıkaran Ayaz’a en büyük darbeyi vurmak için Öykü’yü kaçırır.


kiraz mevsimi, kiraz mevsimi dizisi, kiraz mevsimi 21. bölüm, kiraz mevsimi yeni bölüm ne zaman, kiraz mevsimi 21. bölüm fragmanı, kiraz mevsimi yeni bölüm fragmanı, kiraz mevsimi 21. bölümde olacaklar neler, kiraz mevsimi yeni bölümde neler olacak, kiraz mevsimi dizi oyuncuları, kiraz mevsimi ayaz ve öykü sahneleri, kiraz mevsimi öykü ayaz öpüşme sahnesi, kiraz mevsimi bu haftaki bölüm fragmanı, kiraz mevsimi 29 kasım 2014 cumartesi, kiraz mevsimi 21 bölüm fragmanı 29 kasım, serkan çayoğlu, özge gürel, öykü ölüyormu, öyküyü kim kaçırdı, derin öyküye ne yapacak, derin öyküyü neden kaçırdı, kiraz mevsimi öyküye ne olacak, öykü diziden mi ayrılıyor, kiraz mevsimi derin kim,

Etiketler: , , , , , , , , , , .

Yorum Yaz