15 NİSAN SURVİVOR KİM ELENDİ - SURVİVOR GÖNÜLLÜLERDEN KİM ELENDİ 14 NİSAN

SURVİVOR ÜNLÜLERDEN KİM ELENDİ

bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Her hafta ilgi ile izlenen sevilen yarışma Survivor All Star yarısması bu haftada yine dopdolu ve heyecan dolu bölümlerle ekrana gelmeye devam ediyor. Salı günleri eleme günü olan survivor all star da bugün bir kişi daha adaya veda edecek. Bu haftanın elemesi ile ilgili detaylar yazımızda.

Pazar günü dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı bu hafta yaptığı ada konseyinde elemek için isim yazdıklarında, en çok ismi yazılan kişi Berna ve Merve Oflaz oldu ve survivor all star 8. Haftada elenmek için seçilen ilk isimler oldu. Ayrıca pazar akşamı ünlüler takımı arasında sms oylaması da yapıldı. Sms oylamasında birinci çıkan isim bu isimlerin karşısına bi isim seçecek ve eleme bu 3 kişi arasında alınan sms sonuçlarına göre daha az oy alan isim elenecek.

Bu hafta survivordan elenecek 7. Kişi seçilecek ve adaya veda edecekken, izleyiciler tarafından ise survivordan elenen kişinin kim olduğunun yanı sıra, Ünlüler takımı arasında yapılan halk oylaması olan sms sonuçlarını merak etmektedirler. Yazımızın devamında 14 Nisan Survivor All Star Ünlüler takımı sms sonuçlarını ve sıralamasını bulabilirsiniz.

15 NİSAN SURVİVOR ALL STAR MERVE OFLAZ ELENDİ

Survivor All Star 8. hafta SMS sonuçları 15 Nisan Çarşamba günü açıklanacak ve bundan sonra Survivor da eleme günleri Çarşamba günleri olacaktır. 


14 Nisan Ünlüler SMS Sıralaması
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
  1. Anıl
  2. Berna
  3. Serenay
  4. Merve Aydın
  5. Hakan
  6. Pascal
  7. Doğukan
  8. Merve Oflaz

Survivor All Star eleme günlerinde yaşananları ve her hafta yapılan sms oylaması sonuçlarını ve sıralamayı yarışma sırasında açıklandığı anda acunn.com sitesiyle eş zamanlı olarak burada bulabilirsiniz. Yarışmanın bu hafta elenen ismi ile ilgili düşüncelerinizi ve tahminlerinizi paylasabilirsiniz. 

Survivir oylama sonucu, survivor all star sms sonuçları, survivor 14 nisan sms sonuçları, bu hafta unlulerden kim birinci oldu, ünlüler sms sonuclari, 14 nisan salı sms sonuçları, survivor kim elendi, dün akşam survivor kim elendi, bu hafta kim elendi, berna elendi mi, merve elendi mi

Etiketler: , , , , , .

Yorum Yaz