BU TARZ BENİM 11 KASIM KİM NE GİYDİ KİMLER YILDIZ ALDI - BU TARZ BENİM 11 KASIM KIYAFETLERİ

11 KASIM BU TARZ BENİM KİM NE GİYDİ...
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
Son günlerin bir numaralı yarışma programı olan Bu Tarz Benim tüm hızı ve heyecanı ile devam ediyor. Hafta içi hergün Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşan bu tarz benim yarışması oldukça ilgi görmeye deva ediyor. Birbirinden güzel yarışmacıların yarıştığı ve kendilerine yakışanı seçip giydikleri Bu Tarz Benim yarışmasında her gün neredeyse bir olay ve bir kavga oluyor. Hemen hemen her gün bir yarışmacı ağlıyor artık. 

Bu Tarz Benim yarışmasının jüri koltuğunda İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez gibi dallarında başarılı isimler oturmaktadır. Bu tarz benim yarışmasının her bölümünde farklı farklı kıyafetler giyen yarışmacılar, jüri karşısına geçerek hem jüriden, hemde arkadaşlarından yorumlar alıyorlar. Jüriden olumlu sözler alan ve Tarzsın dedikleri yarışmacılar yıldız almaya çalışıyorlar. Bu Tarz Benimde Cumartesi günleri ise eleme oluyor ve bir yarışmacı eleniyor. 

Bu Tarz Benim yarışmasında her gün giyilen kıyafetler hanımlar tarafından ilgi ile takip edilmektedir. Sizlere her gün bu tarz benim yarışmasında kimin hangi kıyafeti giydiğinin bilgisini paylaşıyoruz. Bu yazımızda ise Bu Tarz Benimde 11 Kasımda kim ne giydi ve 11 Kasım bu tarz benimde kimler yıldız aldı, kim hangi kıyafeti giydi gibi merak edilenleri sizler için derledik.

Bu Tarz Benim 11 Kasımda Kim Ne giydi?
bu yazı www.songuncel.blogspot.com'a aittir
İşte 11 Kasım Bu Tarz Benim Kıyafetleri

11 Kasım Bu Tarz Benim Tuğçe Ergişi Kıyafetleri: Yeşil elbise ile sahneye çıkan Tuğçe Ergişi, jüri üyelerinden Kemal Doğulu'nun beğenmesine rağmen İvana Sert ve Nur Yerlitaş beğenmedi ve bugün Tuğçe Yıldız alamadı.

11 Kasım Bu Tarz Benim Ezgi Baylar Kıyafetleri: Lacivert deri büstiyer yine aynı renk deri etek, bordo çanta, krem süet stiletto ayakkabı ile sahneye çıktı. Yıldız alamadı.

11 Kasım Bu Tarz Benim Gizem Güler Kıyafetleri: Siyah elbise, gümüş renk stiletto ayakkabı, siyah çanta ile çıktı. YILDIZ aldı.

11 Kasım Bu Tarz Benim Özlem Özden Kıyafetleri: Gri salaş kazak, kırmızı kaşkol, siyah deri tayt, siyah çanta ile sahneye çıktı. Yıldız alamadı.

11 Kasım Bu Tarz Benim Nur Bozar Kıyafetleri: Siyah omuzlardan gri desenli elbise, siyah ayakkabı ile sahneye çıktı. YILDIZ aldı. 

11 Kasım Bu Tarz Benim Aycan-Nurcan Şencan Kıyafetleri: Nurcan Şencan petrol yeşili elbise, altın rengi çanta, kırmızı ayakkabı, Aycan Şencan ise saten parlak pudra rengi büstiyer, siyah opak çorap, siyah çizme giydi. Yıldız alamadılar.

11 Kasım Bu Tarz Benim Ayşegül Melisa Doğan Kıyafetleri: Ayşegül Melisa Doğan bugün yarışmaya beyaz elbise, beyaz küpeler, renkli bir ayakkabı ile çıktı ve yıldız alamadı.

BU TARZ BENİM BAHAR OLGUN KİMDİR>>>

bu tarz benim yarışması, bu tarz benim, bu tarz benim yarışmacıları, bu tarz benim 11 kasım, bu tarz benim kim ne giydi, bu tarz benim 11 kasımdaki kıyafetler, bu tarz benimde 11 kasımda kim yıldız aldı, bu tarz benim yıldız alanlar, bu tarz benim ayşegül ne giydi, bu tarz benim 11 kasım nur ne giydi, bu tarz benim 11 kasım özlem ne giydi, bu tarz benim bugün kim ne giydi, bu tarz benimde giyilen kıyafetler, ivana sert, 11 kasım ivana sert kıyafeti, ıvana sert resimleri, ıvana sert ne giydi, bu tarz benim 11 kasım salı günü kıyafetleri, bu tarz benimde salı günü kim ne giydi, 11 kasım bu tarz benim kimler yıldız aldı, 11 kasımda nur gizem özlem yıldız aldı mı, bu tarz benimde bugün yıldız alanlar kimler, 11 kasımda ayşegülün giydiği kıyafetler, 11 kasım salı günü gizemin giydiği elbiseler

Etiketler: , , , , , , , , , , .

Yorum Yaz